| Stefania a întrebat:

Ce as putea sa fac sa fiu mai inaltasad? Am doar 1, 52 si am 12 anistraight face. Mi se pare ca sunt foarte scunda. Ce parere aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie sa sari coarda. Nu glumesc, chiar ajuta. Dar sa stii, ca esti ok si asa. Pentru 12 ani nu esti deloc scunda. Numai bine!winking

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

La 12 ani e bine. oricum de acum urmează perioada în care ai să creşti! Fă sport, înot, voley, aşa te vei înălţa! Baftă!

| Derye a răspuns:

Asteapta sa mai cresti. Pana la 20 de ani o sa tot cresti.

| Iasmiine a răspuns:

Wowhee hee
Dar nu esti scunda deloc pentru varsta tawinking
Cand am avut 12 ani aveam 1. 51winking
Stai calma.
Iar daca vrei sa fi mai inalta bea calciu.

| sandy a răspuns:

Poartă şi tu pantofi cu talpă înaltă.

| RoxX_1956 a răspuns:

înot:D
uite un articol bun http://www.mediafax.ro/......me-4951824

| RloveR a răspuns:

Eu la 12 ani nici 1. 50 nu aveam laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 1, 48winking si tot 12 ANI

| Alee_9909 a răspuns:

Nu esti ma scunda...si eu la 12 ani tot c-am atat aveam.acum am 1, 68 si 14 ani

| TotAiaMica a răspuns:

Pentru 12 ani nu mi-se pare ca esti scunda. esti ok... spre ex eu la 12 ani aveam 1. 50 si acum la 15 ani am 1. 73... daca vrei sa te inalti poti practica diverse sporturi [ex baschet]