| Anonim20000000 a întrebat:

Buna! Ce creme/tratamente pentru acnee recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Claudia10girl a răspuns:

Produsele naturale de la Vervory. Sunt singurele cu care am reusit sa ma vindec de acnee.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

DOCTORUL dermatolog o să-ți recomande, după o vizită la el, in care te VEDE și apreciză corect ce ai și ce-ți trebuie. Nu cizmarii din online cu aere de medic - tocmai ce-i mai spusesem cuiva

asta... dacă ții la tine

| Nirvanaaa a răspuns:

Mergi la dermatologie. Exista mai multe tipuri de acnee și medicul trebuie sa evalueze ce tip e, sa evalueze aspectul și stadiul acesteia: forma ușoară, medie, severa.
Tratamentul e dat în funcție de tipul de ten, de cum arata acneea, de stadiul în care e. E riscant sa dai pe fata cu orice pentru ca poți risca o reacție alergică sau mai știu eu ce. Tratamentul se schimba la un anumit interval sub supervizarea medicului. Numai bine!

| Yuoia a răspuns:

Regim alimentar fara grasimi si fara dulciuri. Daca vrei sa scapi de ea.
Daca vrei doar o cosmetizare temporara, mergi la dermatolog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Produsele PlushBio. Adevărate leacuri miraculoase.
Apelează cu încredere.

| 3824060673 a răspuns:

Maturitatea, o găsești după 21 de ani dacă ți'ai tratat adolescența ireproșabil, în caz contrar și atunci vei avea aceeași problemă

| Danaella98 a răspuns:

Eu recomand Zineryt pentru că la mine funcționează, nu dispare complet, dar o ameliorează considerabil.