| SmileAgain a întrebat:

Ce exercitii fizice ar trebui sa fac pentru a "da jos" din burtica? big grin Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Zilnic timp de o oră multe abdomene, de asemenea ai grijă şi la alimentaţie.
Te pup!

6 răspunsuri:
| blablablaa a răspuns:

Alearga!

| doctorandus a răspuns:

Glumesti? Iti trebuie 10 ore de mountain biking ca sa arzi un Big Mac.

| Azµre a răspuns:

Înotul este un sport care solicită toți mușchii!

| Satango a răspuns:

Buna!

Abdomene, genoflexiuni etc.
Da-i un search pe google cu o intrebare asemanatoare si o sa ai destule rezultate. Bafta!

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Ti-as sugera sa practici un sport (volei, basket sau ca-ti doresti) sau daca vrei exerciti abdomene, flotari, genoflexiuni, dar mai bine ai face un sport. Oricum este decizia ta. Funda daca am scris ce ai vrutbig grin

| RudeBoy_Denis_1911 a răspuns:

Alergare multa, zilnic cate 30 de min sau mai mult pana vezi rezultatele + niste abdomene.