| Jadis a întrebat:

ce sa fac sa treaca vanataile mai repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Dienuka a răspuns:

Poti utiliza o crema sau un gel pe baza de extract de castan sau arnica. Un gel foarte bun se numeste Stimuven si contine extract de castan, spanz si hamamelis. Cremele si gelurile se gasesc la plafar sau in farmacii. Sunt foarte bune, deoarece au efect de regenerare a capilarelor si imbunatatesc microcirculatia.
Sanatate!

| Jadis explică:

Ce mi s-a intamplat? M-am batut la scoala cu unu si is plina de vanatai pe picioare. Si si el la fel.

| midnight a răspuns:

Pune cartof ras pe ele si tine strans cu o batista(nu glumesc)

| Ramooon a răspuns:

Http://www.scritube.com/medicina/Vanatai16416191020.php --si subscriu la ce a scris daniel nu ar strica niste fond de ten pentru o estompare a culori.

| daniel_5197 a răspuns:

Da ce ti s-a intamplat de te-ai invinetit? Poti incerca sa le maschezi cu ceva fond de ten.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lioton gel sau orice alta crema cu heparinawinking

| DEX a răspuns:

Ai auzit de fond de ten? Nu cred ca e posibil sa-ti treaca mai repede! E natural