| 0Andreea4 a întrebat:

Buna!
Ce stiti de aparatele cu vacuum pentru celulita? Functioneaza? As vrea sa achizitonez unul si in acelasi timp sa il combin cu sport si o alimentatie sanatoasa. Am putina celulita, in sensul in care se vede putin daca am pantaloni scurti si stau pe un scaun. As vrea sa fac ceva in legatura cu celulita, nu vreau sa se extinda mai mult decat e acum.
Merita banii un astfel de aparat?
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Aspirator pentru grasime? Dar unul normal ce are?

| Panamax a răspuns:

Bani aruncati.

| sopranaCadaverica a răspuns:

Sunt o prostie. Mai bine incerci niste creme naturale cu cafeina (citeste despre proprietatile ei) cu care te masezi in zonele dorite. In combinatie cu sport zilnic + alimentatie echilibrata celulita va disparea in timp.