| RoseOfTheFire a întrebat:

Buna cine imi poate da informatii despre domn doctor Erzeceanu sau Rezeceanu nu mai stiu ceva de genu de la spitalul Bagdasar Arsenie mi la recomandat un amic cica e foarte bun imi puteti da informatii despre el unde il pot gasi si cand?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Exergian cumva?

| solumaam a răspuns:

Dr. Exergian face parte dintre putinii medici excelenti pe care ii mai avem in tara, am fost operat de dumnealui si ce pot sa i-ti spun decat ca este unul dintre cei mai buni neurochirurgi din europa si am mers la operatie fara nici o grija pentru ca am avut incredere in dansul si operatia mea nu a fost tocmai usoara ...de fapt am fost operat de dansul de 2 ori la interval de 5 luni pentru ca asa a fost procedura pentru afectiunea mea!
Au trecut 5 luni de la ultima interventie si ma simt excelent, vreau sa i-ti spun ca daca nu ma operam atunci in momentul de fata eram paralizat de la gat in jos!
In rest i-ti urez sanatate si sa mergi cu incredere la dansul pentru ca esti pe maini bune!

| Raamonikaa a răspuns:

Dr. EXERGIAN
cauta mai multe informatii pe Google.

| djrobby a răspuns:

Spitalul unde il poti gasi este in Bucuresti in cartierul berceni!
Dr. EXERGIAN
Adresa: Sos. Berceni, nr. 12, sector 4 etaj 7 sau 10 nu mai stiu sigur ca s-a mutat de cateva ori! intrebi si tu la garda! dar ce problene ai de ai acest doctor?