| xxxx a întrebat:

Cine imi poate da detalii despre Dr. Exercian de la Spitalul BAGDASAR-ARSENI?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

Intra pe www.sfatul medicului.ro

| eumi a răspuns:

Ai probleme de hernie? Am fost operat acum doi ani de alt medic si vreau sa-ti spun ca ma simt excelent, si la 30 de zile dupa opertatie, ridicam chiar 50-70 de kilograme.(am uitat sa spun ca exact dupa 7 zile de la operatie, am condus masina fara probleme.Medicul care m-a operat, mi-a dat numarul lui de mobil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ESTE UN MEDIC CHIRURG FOARTE RENUMIT ATAT IN TARA CAT SI IN STRAINATATE, EU AM FOST OPERATA ACUM TREI ANI DE O ECHIPA CONDUSA DE ACEST PROFESOR SI MOMENTAN NU MAI OPEREAZA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut tumoare intra si extra rahidiana tip neuro-fibrom este o operatie foarte dificila a durat 5 ore jum.riscurile au fost mari, iar sansa de a fi bine era 1%100. m-a operat doctorul EXERCIAN, SI DOCTORUL SOARE(mana lui dreapta)in iunie se fac 2 ani si ma simt foarte bine.personalul este foarte bun, doctorul la fel. dupa o saptamana de la operatie m-am ridicat am facut primii pasi mi-a fost greu insa dupa aceasta operatie daca nu este facuta bine poti sa mori nu mai vb de paralizie care era un risc foarte ridikat.La mine s-a ajuns la dura-mater atat de grav era. du-te cu incredere este extraordinar de bun poate singurul care isi mai da interesul si care poti sa-l numesti cu adevarat medic care plange cand plangi tu, rade cand razi tu. du-te cu incredere.irina