| stely9523 a întrebat:

Buna:* cine stie cam cat costa o sedinta cu peeling? multumeschappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Doar 140 RON pentru Sedinta de Peeling Chimic cu TCA + 30% Reducere la urmatoarele 3 Sedinte de Peeling + Consultatie dermatologie aici:
http://www.therealdeal.ro/......ologie--21
In general pretul unei sedinte variaza intre 100 si 150 roni si toate cele 4 sedinte te duc undeva la 100 euro.
Bafta!