| Inessix a întrebat:

Stie cineva cat costa o sedinta la nutritionist? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Între 50 și 100 ron!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! daca nu ai trimitere catre nutritionist, atunci vei plati 50 de roni, plus investigatiile care ti se va da sa le faci...papahappy

| AnneMarri a răspuns:

Cred că în jur de 50-100 lei. Dar, dacă îţi iei trimitere de la medicul de familie, nu costă nimic.

| Inessix explică:

Multumesc! Daca este cabinet privat platesc suma integral, nu? Adica trimiterea de la medic nu are valoare... Eu parca asa stiam. Si daca e cazul sa-mi dea si regim, costa separat fata de asa-zisa consultatie?

| vlad75 a răspuns:

Astazi in 2022 o consultatie la nutritionist online are un pret incepand de la 70 lei si cu dieta personalizata gratuita ajunge la 150 lei.

Intra pe Nutri Coach Nutritionist Online Bucuresti si ai preturi la toate tipurile de consultatii la nutritionist sau consiliere stil de viata.

https://www.nutri-coach.ro/preturi-consultatii-nutritionist/