| BiaBubulina a întrebat:

Buna copii vreau sa va intreb si eu daca stiti cum va sa faceti roata sau sa stati in maini ziceti-mi si mie cum ati invatat ca vreau si eu va rog ca la sport imi trebuie si cand fac roata fac cu picioarele jos si ca d in fund laughing sau daca stiti un ghid pe net!( fundita mare) :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IuliaAlexandra123 a răspuns:

Eu fac gimnastica ritmica de 7 ani.deci am ceva experienta asa ca ai nevoie de ceva sau cineva care sa te impinga de la spate de ex la mine:unchiul meu ma tot "necajea" ca nu fac performanta.asaca m-am straduit ca sa ii fac in ciuda.deci am ajuns si eu sa reusesc sa fac roata tiganului si stand-in-mainihappysi nu poti invata daca iti explica cineva doar daca te straduiesti si muncesti din greu!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand eram mica faceam roata cat de cat, dar acum zici ca sunt o broasca, nici nu ma complic sa stau in maini, ce dezastru va filaughing