| Mada217 a întrebat:

Credeti ca o dieta bazata pe rosii, morcovi si mere m-ar ajuta sa scap de cateva kg? Si ce bauturi ar trebui sa consum ca sa am un efect mai rapid?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MirelaNicoleta a răspuns:

E posibil sa te balonezi de la rosii si de la mere. trebuie sa mai mananci si altceva mai consistent