| Krystina0xd a întrebat:

TPU,am cateva cosuri sub piele..sunt rosii si nu scap de ele. Le am de ceva timp...va rog, ajutati-ma sa scap rapid de ele.

5 răspunsuri:
| Fantastic7 a răspuns:

Soluţia Zineryt este foarte eficientă, la mine a mers. Se găseşte la farmacie.

| lifeonlyforlove a răspuns:

Astea pot sa fie nu cosuri.du-te la dermotolog si vezi tu ce ai.bafta

| StamateAlina1987 a răspuns:

Iti recomand tratamentul cel mai eficent pentru mine si pe care il am de la un doctor dermatolog foarte bun, care m-a ajutat sa scap de cosuri sub piele, acnee si puncte negre: tratament cu creme pe baza ulei 100 % pur de arbore de ceai de la Thursday Plantation.
Cremele sunt de o calitate net superioara si sunt câștigătoare de foarte multe premii in Asia in lupta impotriva cosurilor.

| Gabriela1313 a răspuns:

Incearca sapunul cu sulf.E bun, la mine a functionat

| GeorgianaZbant a răspuns:

Foloseste pansament cu ceai de musetel si spirt, eventul niste creme de la farmacie, du-te la un doctor.