| RckAndreea a întrebat:

Bună, cum aş putea scăpa de coşuri fără creme?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Nu poti

| măcheamăăăî a răspuns:

Masti naturale, cauta pe net; sunt o gramada.Ps: eu am incercat parte din ele si a functionat, dor ca am facut asta cam o luna. Succes si un ten curat!:*

| Adrick a răspuns:

Este o metoda sa bei apa dimineata pe stocul gol,, hidrateaza pielea..altfel nu stiu fara crema cam greau