| Ciupiiiiiiii a întrebat:

cum pot sa aflu idul unei persoane care are cont pe youtube, va rog frumos am nevoie sa sterg un video` cu mine facut de un idiot doar sa imi faca reputatia de rahat si am probleme la scoala din cauza asta si nu stiu ce sa fac.va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andreea_3862 a răspuns:

Ameninta-l ca faci plangere la Directorul scolii unde inveti.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am dar eu te sfatuiesc sa vorbesti cu un adult pentru ca nu este tocmai o gluma reusita ceea ce a facut el si ar trebui sa te asiguri ca suporta consecintele faptelor lui. Sper sa treci cu bine peste asta!winking Imi dai pls funda?

| Ciupiiiiiiii explică:

Eu trebuie sa sterg video` ala neeaparat.nu ma ajutati daca imi ziceti ca trebuie sa vb cu adult. le-am zis si parintiloroh go on`