| OrdinaryGirld a întrebat:

Buna TPU.Va rog frumos sa ma ajutati, sunt disperatacrying. Un idiot sau o idioata mi-a spart id si sia facut cont pe un site IMVU.Cum pot sa-mi schimb parola de la id, si cum sa sterg contul de pe imvu.Va rog ajutati-ma nici nu stiu ce sa fac, nici nu stiu ce e imvu.Am nevoie de un raspuns rapid, nu pot sa astept pana maine ca cine stie ce mai face ala sau aia pe id meu.puppy dog eyes

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Daca ti-a schimbat parola si nu mai stii intrebarile de securitate (pe care sunt sigur ca nu le stii)... ma tem ca nu mai ai ce face. Cat despre contul de IMVU, acesta nu poate fi sters decat prin recuperarea contului de email pe care a fost creat.