| wanted1 a întrebat:

Buna!
Cum pot scapa de grasimea abdominala? >. vreau sa fac patratele....si nu as vrea sa merg la sala ca sunt mai timid big grin... ziceti-mi cum sa le fac acasa?
DAU FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| borsec06 a răspuns:

Nu mai mananci dupa 6 seara. Eviti prajelile, fastfood-ul, pastele fainoase, painea, dulciurile, zaharul, carnea grasa. Daca respecti asta, ai trecut deja primul pas spre patratele. Pasul doi e sa cauti pe youtube mike chang workout. E un tip care arata o multime de chestii pe care le poti face acasa. Daca esti consecvent(a), o sa dea rezultate. Eu mai fac si jogging de 4 ori pe sapt. Pe langa jogging, recomand si saritul corzii (sau orice sfoara, nu neaparat coarda). Good luck.