| AnaPisicutza a întrebat:

Cum pot slabi mai repede și mai multe kg?
De sport nu prea am timp. Fără răutăți!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dieta lui dragoș vultur, caută-l pe FB

| RAY a răspuns:

Si apoi te vei ingrasa, ce rost are?

| alina2k18 a răspuns:

Dieta pentru slabit.
Sportul pentru a arata si a te simti bine.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Degeaba tii tu dieta daca nu faci micare. Mergi la sala o saptamana si dai jos cate kile vrei tu. Nu faci efort, nu ai rezultate. E simplu

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns:

De ce ai trecut intrebarea la sex si dragoste? Vr sa tii dieta ca ti o tragi sau.

| AncuxD a răspuns:

Ai grija la alimentație. Dietele care iti impun restricții nu o sa te ajute. Mananca sănătos, evita prăjelile, zaharul, sucul, pâinea.