| zeynep156 a întrebat:

Buna,Cum tratez dereglarile hormonale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu dietă.
Cauți pe You Tube dr Călin Mărginean și aplici timp de 3 luni.

| doctorandus a răspuns:

Calin Marginean este un medic care este bolnav psihic. El crede ca se poate trata cancerul doar cu fructe si legume.

| Andreeush a răspuns:

Trebuie să mergi la medic.

| Donsavas a răspuns:

Mergi la un endocrinolog.