| geanina3 a întrebat:

Buna big hug fetelii. (si baietiihee hee. uitati cum sta treaba: as dori sa achizitionez 6 produse pentru cosuri. am un ten cam scarta-scarta: mixt, gras pe frunte, nas si barbie, si cam uscat pe obrajori :-s. 2 game ft bune (din cate am auzit). de la bioderma: Bioderma Sebium AKN Crema, Bioderma Sebium H2O Lotiune, Bioderma Sebium Gel Spumant. de la uriage hyseac as dori: Uriage Hyseac masca gomanta, Uriage Hyseac emulsie matifianta, Uriage Hyseac sapun. intrebare: credeti ca m-ar ajuta sa scap de cosuri, si daca este suficient, sau pareri despre firmele si produsele alese, daca am ales produsele bune sau nu. fundita! pentru raspunsul complet

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| RaMoNa_3228 a răspuns:

Buna isabela eu sunt rep avon si cremele pentru asa ceva sunt ff buna daca te hotarasti ma gasesti la sweet_angel_for_you80 te astept si vb acolo. pa pup