| geanina3 a întrebat:

Cremele de la uriage hyseac sunt bune? pareri (am tenul mixt cu cosuri :-s) help :-s! fundita. cu detalii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alina_4914 a răspuns:

Eu m-am tot interesat si uite aici toate detaliile de care ai nevoie si din propria mea experientza iti spun ca sunt cele mai bune creme din cate au existat vreodata si o crema buna este crema gold pe care o folosesc si eu pentru imi ascunde unele riduri chiar si familia mea o foloseste... fundita?

2 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Mod de administrare:
Diacneal este o emulsie non grasa si matifianta . Dupa doua luni de utilizare, cosurile se reduc iar tenul are un aspect mai neted.
Se aplica seara, pe un ten perfect curatat, numai pe cos, por sau pustula. Nu este recomandata aplicarea pe toata fata sau pe zone largi ale pielii. Daca apare o descuamare a pielii la inceputul tratamentului numai aplicati produsul cateva zile dupa care puteti folosi din nou emulsia.

| geanina3 explică:

Eu m-am gandit sa achizitionez sapunul, gelul, crema matifianta si crema ava parcathinking e suficient? te rogg daca mai poti sa-mi dai inca un sfat si ai funda :d. tu ce ai achizitionat. si app: am 14 ani nu mai mult