| Jigokunokishi a întrebat:

Buna, daca am preparat ieri lapte fiert cu ovaz si am bagat ce n-am putut manca in frigider, azi o mai fi bun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Dacă l-ai ținut in frigider nu avea cum sa se strice așa repede.

| anonimg a răspuns:

Este bun si dupa doua zile.

| MadRaven a răspuns:

Da, mai este bun, și eu las de obicei peste noapte lapte cu ovăz sau lapte cu fidea la frigider. Doar să-i fi pus ceva deasupra ca să nu prindă "gust de frigider".