| Kiduutza a întrebat:

..ieri am fost la spital din cauza ca ma durea in dreapta jos si ma durea si burta foarte tare! Mi-a spus ca nu este apendicita, ci este o indigestie.Bun am inteles, am voie sa mananc doar : compot, supa de legume, fructe, cartofi fierti, ou fiert, lapte atat! vreau sa stiu daca pot manca peste prajit si seminte. In privinta pestelui am inteles ca pot sa mananc dar seminte? va rog sa imi spuneti clar! Multumesc si dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| bella4196 a răspuns:

Tu mananci multe seminte?
daca da inseamna ca ai facut de la seminte aceast indigestie si nu poti manca seminte