| emy_8399 a întrebat:

daca cineva cunoste un dentist foarte bun, am o poblema cu dantura si in octombrie vin an tara, si as vrea sa gasesc un dentit foarte bun, in timisoara sau bucuresti.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Am eu unul pe Mosilor cu strada Galati. Lucreaza repede, are un tehnician f. bun. Il cheama Dumitrasc. Este o minune de om. Da-mi un mesaj pe private si iti dau nr de telefon sau/si adresa de e-mail.

| SorinaI a răspuns:

Eu am fost la un cabinet in timisoara si sunt foarte multumita de ce mi-au facut.deoarece mi-am imbracat 4 dinti si mi-au scos nervul la 2 si nu am avut deloc dureri; iar preturile au fost mai mult decat ok. Daca va intereseaza va pot da un nr de telefon si adresa