| saranastasie a întrebat:

Daca iau antinevralgic sau daca folosesc supozitoare mi se poate opri menstruatia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Nu are nicio legatura una cu alta. Daca iei pastile singurul efect pe care il vor avea va fi ca iti va ameliora durerea de burta.Mentruatia nu ai cum s-o opresti, ai si tu rabdare 4-5 zile ca va trece de la sine.

| cicodor a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuu
de obicei vitamina K mai are ceva efect dar depinde de organism