| ionika17 a întrebat:

Daca nu mi-am facut buletinu se mai da amenda daca se ocupa primaria?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Pai care buletin aala de 14 ani sau ai pierdut buletinul si trebuie sa iti faci altul? In cazul celui de la 14 ani da se da amenda daca nu il faci in maxim 2 saptamani de la implinirea varstei.

1 răspuns:
| ionika17 explică:

Am facut 18 ani si trebuie sa mi-l schimb ca a expirat de vreo luna.