| AnneM123 a întrebat:

Buna, daca vreau sa-mi fac rinoplastie, analizele sunt gratuite daca lucrez si sunt asigurata? Stiu ca operatia trebuie platita de mine, dar analizele? Cine stie mai multe detalii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Analizele ce tin de sanatate de cele mai multe ori da, daca o faci strict pentru tine, estetic, ca nu-ti place cum arata, nu-ti deconteaza nimeni nimic ca ala e moft nu necesitate.

| sofisis a răspuns:

Daca ti-o faci din motive medicale ai ceva reduceri prin casa de asigurari. Daca e estetic, nu se deconteaza nimic.