| Awkesna a întrebat:

Buna
dc ma ustura ochi daca i tin inchisi?
F+vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonymus3000 a răspuns:

Probabil ai stat prea mult la calculator sau tv. Sau poate te ai uitat de aproape la un lucru si erai concetrata si de aia oricum dupa un somn bun iti trecewinking

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Probabil esti epuizata sau ti-a intrat un aer mai putin tolerabil in ochihappy

| Afdsa a răspuns:

Ori oboseală, ori îţi trebuie ochelari.

| ruPfashu a răspuns:

De la citit / tv / calculator. Te mai ustura si cand ai conjunctivita.

| adnanandan a răspuns:

Posibil de la oboseala!

| karminuta a răspuns:

Probabil ai stat prea mult citind sau uitatandu-te la tv sau probabil tie somn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oboseala, ochelari( daca porti) sau calculator. Du-te in pat si relaxeaza-te putin, poate iti trece.