| Florin123y a întrebat:

cineva ieri mi-a dat cu un bulgare in ochi si acum ma ustura ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Mergi la un medic oftalmolog si iti va da niste picaturi. Nu e nimic grav.

| diavolitadulce a răspuns:

Pai poti sa iti faci un control! E mai bine sa fii sigur decat sa risti!

| RobbyPh a răspuns:

Spalate cu apa rece pe fata si daca tot mai ai ochi-ul rosu du-te la farmacie si cumparati celebrele picaturi Visine happy Succes happy

| UIV27 a răspuns:

Pune ceva rece, dar mai bine du-te la un medic, daca nu la o farmacista, va stii ea ce sa iti dea.