| alexandru3107 a întrebat:

Buna, de 1 ora ma doare foarte tare de la ficat in jos, pana in zona buricului si intre timp am simtit si niste arsuri. Am luat un debridat dar nu ma lasa. S-a mai confruntat cineva cu aceasta problema? Sau macar imi puteti spune cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu putem spune cauza.

| Scorillo a răspuns:

Sigur nu esti primul! Cel mai bine te adresezi medicului. Cauzele pot fi multe, de aceea e necesar sa te consulte un specialist.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Urgent la sectia de primire urgente a spitalului din zona ta! Poate fi ceva grav!