| Holyman a întrebat:

Salut am o problema destul de dificila dupa parerea mea! De vinerea trecuta si pana acum adica marti ma doare burta in zona buricului! Nu este o durere grava este ca si cum ai fii mancat prea mult si te-ai fii balonat dar eu nu mananc mult, insa problema este ca la ore ma deranjeaza si nu mai sunt concentrat, acasa si la sport nu prea pot sa ma misc si de acea apelez la voi! Tin sa va spun ca durerea nu este mereu.Cateodata ma mai lasa si dupa aia porneste iar durerea! Nu stiu ce sa fac dar la medic nu as vrea sa ma duc deoarece este posibil sa ma internez la un spital sa sa imi ia analize sa vada ce am sau sa ma operez chestii de genul, si mie imi este frica de ac! Imi puteti spune ce medicamente sa iau sau ce as putea face sa imi treaca? Dau funda si vot numai ajutati-ma sa scap de durere!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DanielSeb19 a răspuns:

Din cand in cand mi se mai intampla si mie,dar foarte rar, o data la o luna, 2... nu am idee ce ar putea fi ...Mai bine mergi la un medic si intrebi.