| apz a întrebat:

De 3 săptămâni am constatat că îmi trosnește genunchiul, mai puțin când merg. Iar de câteva zile, a început să mă doară. Din experiențele proprii sau din alte surse, îmi puteți recomanda un medic ortoped bun din București? Accept sugestii și din cadrul clinicilor private de sănătate, mai ales Sanador.
Mulțumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medicul tau de familie, el i ti va da trimitere la ortoped ca el cunoaste spitale de ortopedie, dar m ai întîi fa ti o radiografie.

| Teo29 a răspuns:

Salut, mergi la dr. Dinu, e medic de elita, a operat si sportivi cu rezultate grozave.

https://www.spitalulmonza.ro/medic/dr-gabriel-dinu/

Daca esti minora, mergi la dr Thierry Alexandru, medic ortoped pediatru, la fel, o elita medicala.

https://www.spitalulmonza.ro/......ediatrica/

Ambii sunt la spitalul Monza.

Sunt cei mai buni din tara :)

( Nu-ti fa raza sau altceva decat la recomandarea lor, dupa un prim consult )
Multa sanatate!

| Danielul123 a răspuns:

Nu iti pot recomanda medic, dar iti pot spune din propria experienta ca ai aceasta problema deoarece nu faci sport/putina activitate. Fa niste exercitii corect si in mod regulat si iti va trece.