| Anonim271 a întrebat:

Imi puteti recomanda vreun site sau vreo farmacie veterinara din Bucuresti de unde imi pot cumpara vaccinuri si carnete de sanatate pentru catei?
Pentru ca eu unde merg la cabinetul veterinar primul vaccin facut la 6 saptamani costa 550 lei si un carnet 20 lei si mi se pare cam mult!

2 răspunsuri:
| LIN2010 a răspuns:

Cam piperat pretul la vaccin, veterinarul sigur nu-ti este ruda, nici prieten, dar nici chiar asa.Cauta-ti alt veterinar.Respecte

| Sandra_Stoica_1990 a răspuns:

Am citit undeva ca te poti duce la Bals asa se numeawinking