| ninita a întrebat:

de aseara i-au FROMILID de 500g, dar am un gust amar in gura.Este normal sa aiba un astfel de gust?
Cu ce as putea sa il indepartez?
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fromilidul este claritromicina si intotdeauna da un gust amar metalic in gura. Nu il poti indeparta, il suporti pana termini tratamentul.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosește dropsuri mentolate!
Pa, pa.