| anonim_4396 a întrebat:

De ce apa filtrata are gust amar

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Probabil ca e nou instalat filtrul - la noi atunci o perioada a fost amara - trebuie sa se curete... Cel care ne-a instalat filtrul ne-a spus ca vreo cateva ore sa lasam apa sa curga... eu am lasat-o destul de mult, chiar si a doua zi, pana n-am mai simtit acel gust amar.
Poate nu e asa, atunci nu stiu ce are.