| BuffaloSoldier a întrebat:

De azi dimineata simt ceva in gat si tusesc sec. Ma simt bine in general, nu cred ca sunt racit. Oare de la ce e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta. Ziua precedenta nu aveam nimic, dupa m-am trezist cu asta. Dar nu am avut probleme cu mancatul sau inghititul. Tu ai?
Bea ceva apa. Oricum, daca treaba asta tot continua du-te la un medic pana cand nu se agraveaza si mai tare.

| BuffaloSoldier explică (pentru Nemessys):

Mi-a trecut deja. Nu stiu ce a fost

2 răspunsuri:
| DaenerysTargaryen1 a răspuns:

Parerea mea este ca ai ceva in gat de la ultima masa..Sau poate ai inghitit un fir de praf.Incearca bei apa, iar daca nu ajuta, ia o pastila de gat ori o bomboana mentolata.