| MymyMihaela a întrebat:

De cateva zile ma doare abdomenul, dar seram i la menstruatie, care s-a incheiat astazi. Astazi mi-au amortit picioarele si ma durea piciorul stang. Acum pe seara a inceput sa ma doara in partea stanga, ma doare capul de dimineata si de abia ma tin pe picioare. As vrea sa stiu daca este vorba de apendicita...
Dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personal, nu cred ca e vorba despre asta. Poate e de la menstruatie, insa mai bine o anunti pe mama ta, ea va sti cel mai bine ce e de facut. Incerca sa masezi zona si poate sa faci un dus cald sau enentual pune o sticluta calda acolo. Sanatate si succes! Sper ca te-am ajutat :*