| anonim_4396 a întrebat:

De vreo 3 zile a inceput sa ma doara abdomenul in partea dreapta jos, in jurul apendicului.In prima zi m-a durut foarte putin, in a2-a zi nu ma mai durut deloc,astazi dimineata nu m-a durut deloc, dar acum, seara a inceput sa ma doara putin mai tare..De durut nu ma doare capul,nu am greturi,pofta de mancare am,piciorul drept nu-mi amorteste si la apasare nu doare.S-ar putea sa fie apendicita? Mentionez ca anul trecut am fost suspect de apendicita,avand dureri tot acolo,intense, durea la apasare, dar s-a dovedit ca nu aveam.Un an nou fericit!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| an0therkid a răspuns:

Daca ai dureri, si ai fost si suspectat de apendicita eu zic sa mergi la doctor
eu m-am operat acnd eram a 2-ua si cu toate ca prezentam simptome mai aveam putin si dadeam in peritonita

1 răspuns:
| an0therkid a răspuns:

Un an nou fericit si plin de realizari