| Tudor_Denisa_2000 a întrebat:

Buna de cateva zile ma enerveaza niste bubite man dat cu crema dar nu îsi face efectul deloc
Dau funda la cel cu raspunsul bun!????????

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Trebuie să mergi la medicul de familie care te va trimite la un specialist. Acesta de pe urmă va pune diagnosticul si va recomanda o cremă specială -fie ca se găsește deja preparată, fie ca va fi preparată la farmacie.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil, crema cu care te-ai dat, nu este destinata bubitelor respective.
Crema ti-a dat-o meiducl, in urma unei consultatii, sau ai luat-o tu dupa sfaturile unuia si altuia?

| MihaiNicu23 a răspuns:

Depinde ce fel de bubite sunt ca poate ai dat cu crema care nu trebuie.