| SweetChildOAxls a întrebat:

TPU! am fost acum cateva zile la un salon de cosmetica unde m-am pensat. acum am deasupra sprancenei drepte niste bubite mici si rosii, care presupun ca sunt iritatii de la pesat. ce crema as putea aplica pe acea suprafata pentru a scapa de ele?

4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Daca ai prin casa crema de dupa epilat o poti folosi sau crema de galbenele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crema de galbenele.
Sau tinctura de bitter suedez.happy

| Barbie69 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa aplici crema..in 2-3 zile maxim o sa-ti dispara

| ElizaaaX a răspuns:

Crema de galbenele sau poti sa iti pui vreo 30 de minute albus de ou(trec instantaneu)