| Anaa939839393 a întrebat:

De ce am o masea mai exact prima masea de sus din partea stanga care am senzatia ca, cade dar ea nu se zgaltaie nimic. De ingrijit dintii, ii ingrijesc, ma spal dimineața si seara. Mentionez ca maselele de lapte au cazut! Ce-ar putea fi? Dar acea senzatie nu apare mereu, apare uneori, cateodata este insotita de un aer rece in zona maselei! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Di'she, DA DI'SHE intrebi aici?!?
la dentist AI INCERCAT?!?
NU, CHIAR NU imi pasa ce varsta ai... MERGI IN PUII MEI LA DENTIST si intreaba CE VREI TU!

| Anaa939839393 explică (pentru JicaContra):

Intreb pentru sugestii plus ca am incercat la dentist si trebuie programare...mi-am facut dar dureaza ceva pana ajunge la mine....is pline toate caninetele

| AwaZoh98 a răspuns (pentru Anaa939839393):

Acasa, nu poti face mare lucru. Poti cel mult sa nu pui presiune pe masea, sa nu mesteci niciun aliment cu ea.