| anonim_4396 a întrebat:

de ce dupa ce incep sa alerg, si mi se intaresc muschii la picioare imi apar mici umflaturi pe gambe, cateva pe stangu si una pe dreptu ca niste galme si cand apas e moale nu se simte ca si cum ar fi ceva acolo?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine e sa mergi la un doctor!
El iti poate da un tratament, nu cei de pe TPU!
Oricum ce-i de pe TPU, pot da raspunsuri aiurea, care ti-ar inrautati starea!
Sper ca te-am ajutat!:*
Funda?:*

| zumze a răspuns:

Pai daca nu ai m-ai facut miscare de mult timp este normal.Dar mai bine te-ai vedea un un cardiolog.A-r putea fi o cauza sanguinahappy