| TabacuAriana a întrebat:

Bună,de ceva timp mă gândesc ca am să mor, de exemplu pe 29 vine cineva și mă gândesc ca nu apuc ziua aia ce se întâmplă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la psihiatru. Ai nevoie.

| Violleta2022 a răspuns:

Ti-as recomanda sa mergi de urgenta la un medic psihiatru, fiindca tu ai nevoie de ajutor, acum!

| ReddY25 a răspuns:

Nu-ți mai face filme, închină-te mai degrabă

| DrMihailoviciS a răspuns:

Fa o sfântă cruce, o rugăciune, mergi la biserica și îți va trece imediat. Știu din propria experiență. Căuta-l pe Dumnezeu! Eu l-am găsit în ortodoxie!
Dr. Mihailovici V.S

| AlexCriss2000 a răspuns:

Nu se întâmplă nimic.
E doar o superstiție.

| TabacuAriana explică (pentru AlexCriss2000):

Adică nu e nimic grav, nu se întâmplă nimic?

| 3namnumeanon3 a răspuns:

Ai anxietate