| Bia998 a întrebat:

Bună. De curand am început un tratament cu ovule vaginale, am mai luat înainte. Problema e ca acum cand introduc ovulul intra foarte greu, încerc să il împing cat mai adanc cu degetul însă parcă forțez sa intre. Nu am mai pățit până acum, e vreo problemă oare? Menționez că nu sunt virgină.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Il poti umezi cu putina apa, o sa intre mai usor.

| TheGentleman a răspuns:

Bună, încearcă să te masturbezi înainte, și de îndată ce simți că te relaxezi introdu ovulul