| Anamaria23555 a întrebat:

Bună.
De o săptămână îmi ies în fiecare zi niște bubițe și cred că sunt alergică la un aliment, dar nu pot să-mi dau seama care...ce aș putea să fac ca să descopăr la ce, oua nu prea mănânc, altceva nu știu..se poate să fiu alergică la dulce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Vezi ce ai mancat in ultima saptamana si scoate pe rans cate un aliment. Cand iti vor trec bubitele dupa scoaterea unui aliment, iti dai seama la ce esti alergica

| alex3543764e4565 a răspuns:

Eu zic sa te duci la un medic sa te consulte, pentru ca daca vei mai manca acel aliment s-ar putea sa fie si mai rau. Ai grija si te du cat mai repede la medic.