| costinutzaa a întrebat:

De o spatamana m am apucat sa tin o cura de slabire, in ce consta ea: abtinere de la dulciuri, paine, prajeli, fast food, fac niste exercitii care ma ajuta sa slabesc. Intrebarea mea este urmatoarea: cine a baut ceai verde? Cate kg a slabit si in cat timp s a vazut efectul? Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce exercitii faci de slabit? Si cate mese ai pe zi?

| gabyB a răspuns:

Ceaiul verde e bun, dar nu in cantitati exagerate deoarece poate avea efecte nu prea dorite laughing : diaree, voma. cel putin asa am patit eu happy

| costinutzaa explică:

Fac niste abdomene....si niste exercitii pentru picioare, sunt luate dupa net.dar se vad efectele