| dhgrufgyrjk a întrebat:

Buna,
Ati tinut cineva cura de slabire cu ceai sveltaflor? Ajuta? Cate kg ati slabit si in cat timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Ceaiurile au o cale greoaie de slabiere si ar trebui sa bei mult timp. Sportul este calea mai rapida big grin

| kiri11 a răspuns:

Incearca aceste produse care pe mine m-au ajutat :D dar consulta un doctor mai intai : http://jurnalzilnic.com/sanatate/medicii-au-ramas-surprinsi/

| p5ych0 a răspuns:

Nu crezi ca ar fi muult mai sanatos sa faci sport in loc sa te indopi cu chimicale?)