| MarianDany a întrebat:

Bună! De vreo 30 de zile simt ca mi se mișcă ceva foarte ciudat în burtă mai exact partea dreaptă și doar când dorm noaptea! Este foarte diferit ca atunci când ai o sarcină! Nu sunt gravidă dar am burtă de parcă sunt în 7 luni! Intoarcerea asta acum e mult mai intensă și o simt de parcă aș avea un sarpe în mine și mai nou mă ia cu o durere dimineața în stomac!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"acum 3 ore | MarianDany a întrebat:
Bună! De vreo 30 de zile simt ca mi se mișcă ceva foarte ciudat în burtă... "

Mai Mariane, baietii NU pot ramane gravizi! laughing
manaca mai putins a nu ti se mai umfle burta atat de mult si sa nu mai ai gaze (basini).

| dullcat a răspuns:

Mergi la medic.As putea sa jur ca a mai fost intrebarea si de pe alt cont...

| Lupică27 a răspuns (pentru dullcat):

Sunt cativa care au mai multe conturi

| OneReason a răspuns:

Ar fi probleme digestive, hernii sau chiar ceva mai grav, cum ar fi tumorile.