| anonim_4396 a întrebat:

Deci acum cam un an am avut probleme mari cu cosurile. si dupa ce am facut un tratament cu ceva gen Zynerit thinking mi-au trecut dar mi-au ramas niste pete care au trecut ff greu apoi am folosit un gel iar de putin timp folosesc gel si crema pentru noapte de la Iwostin pentru ten gras cu tendinte acneice dar cred ca nu fac fata tenului meu. si de cateva zile imi apar iar niste cosuri straight face a mai folosit cineva Iwostin, sunt bune de ceva? big grin Sau ce altceva imi sugerati sa folosesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| dudumihai a răspuns:

Zineritul e bun dar usuca pielea, cel mai bine ai avea rabdare sau eventual te-ai duce la un dermatolog tanar nu la o baba, sa-ti dea niste sfaturi.

Răspuns utilizator avertizat
| Anndi98 a răspuns:

Clearasil, L`oreal Paris Pure Zone si inca un baton de la Nivea...parcathinking