| koby a întrebat:

Am avut 4 cosuri pe frunte iar acum, dupa 2 luni mi-au ramas pete mici(unde au fost cosurile)de dimensiunea cosurilor, sunt putin mai inchise la culoare fata de culoare tenului meu.Cum as putea sa le fac sa dispara? creme? Acum folosesc crema Ducray A-Derma Exomega?
Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| PrincessConsuela a răspuns:

Disper de la sine. Crede-ma. O sa treaca ceva, dar dispar. Incearca si sa dai din cand in cand cu ceai de musetel usor rece ca sa iti cureti tenul. Funda?big grin. Nu ca as fugi dupa funde, dar am si eu nevoiebig grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista batoane corectoare care iti rezolva problemele dar pentru un timp, insa poti sa incerci remediile naturiste