| Doarrrrîntrebarii a întrebat:

Bună, deci am o problema gravă. Maicamea are concediu pana peste o săptămână și săptamana viitoare vrea sa mergem numai la piscine doar ca mie trebuia să-mi vina menstruația cam acum 2 zile și nu mi-a venit, nu știu ce sa fac, nu o am regulata, mi-e frica dacă o sa-mi vina la piscina întru în pământ de rușine și nu mai merg la piscina în viata mea. Va rog spuneți-mi ce ar trebui sa fac

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

I ei OB sau Libresse absorbant asta este nu esti unica fată căreia îi vine menstruatia, ce varsta ai?

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Foloste chiloti menstruali peste care iti pui un slip sau nu merge la piscina.

| ania a răspuns:

Pune un ob prevrntiv

Răspuns utilizator avertizat